• elektronicka-cigareta
  • Kontaktujte nás:
    0905 660 813
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
Náplne a príslušenstvo pre elektronické cigarety

EMPORIO SALT

E- iquidy SALT sa od bežných liquidov odlišujú tým, že majú nižšie PH a obsahujú čoraz viac obľúbenou a žiadanou nikotínovú soľ, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšej a kvalitnejšie vstrebateľnosti - bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidom.

V prírode sa táto soľ voľne vyskytuje v tabakových listoch, vďaka tomu tieto liquidy obsahujú prirodzenú formu nikotínu, ktorý je pre telo lepšie vstrebateľný a neskresľuje chuť liquidu. V

Veľkou výhodou je rýchlejší proces odparovania (nikotínová soľ sa odparuje pri nižších teplotách) a ďaleko lepšia vstrebateľnosť, vďaka ktorej je intenzita fajčenia nižšia, takže spotreba týchto liquidov s nikotínovou soľou je nižšia, než u klasických liquidov na rovnakom zariadení. 

Tieto náplne sú vhodné pre fajčiarov, ktorí prechádzajú z klasických cigariet na elektronické, kedy je nutné, aby nový e-fajčiar dostal do tela dostatočné množstvo nikotínu, bez akéhokoľvek dráždivého pocitu (škrabanie, kašľanie).
Pomer zložiek PG:VG: 50 :50

 Máte otázky? Napíšte nám:
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.