• elektronicka-cigareta
  • Kontaktujte nás:
    0905 660 813
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
Náplne a príslušenstvo pre elektronické cigarety

Smoktech prichádza s elektronickou cigaretou Stick V9 Max, ktorá nadchne aj tych nejnáročnějších vapérov. Batéria s kapacitou 4000mAh a s výstupným výkonem až 60W je vybavená indikátorom stavu nabitia, ktorý je šikovne umiestnený v spínacom tlačidle.

Medzi jej ďalšie prednosti patrí ochrana proti skratu a prehriatiu, nízkemu vybitiu, či 8 sekúndová ochrana žhavenia. Smoktech túto batériu vybavil clearomizerom Stick V9 Max s Pyrex nádržkou s objemom 8,5ml (nie je určený pre náplne obsahujúce nikotín). Týmto spojením si môžete užívať skutočne dlhé vapovanie bez rušivých elementov dobíjania a doplňovania liquidu.

Stick V9 Max je kompatibilný so žhaviacimi hlavami TFV8 Baby V2. Využíva systém horného plnenia- po odsunutí vrchníej časti plníte liquid otvorom priamo do tela clearomizera. Regulácia prívodu vzduchu pre nastavenie optimálnej dymyvosti sa nachádza vo vrchnej časti. Celý clearomizer je plne rozoberateľný = ľahká údržba.

Nie je určená pre náplne obsahujúce nikotín.

Technické parametre:


Batéria:
Rozmery: 28x87,8mm
Výkon: 60W
Kapacita batérie: 4000mAh
Nabíjanie: Micro USB

Clearomizér:
Rozmery: 35x54mm
Kapacita: 8,5ml
Typ závitu: 510
Materiál: Nerez oceľ a Pyrex (laboratorné sklo)
Regulácia prívodu vzduchu: Spodná
Plnenie: vrchné plnenie
Žhaviace hlavy: TFV8 Baby V2 

Obsah balenia:
1 x Stick V9 Max batéria
1 x Stick V9 Max Tank
1 x Baby V2 S1 0.15ohm žhaviaca hlava
1 x Baby V2 S2 0.15ohm žhaviaca hlava
1 x USB kábel

 Máte otázky? Napíšte nám:
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.