• elektronicka-cigareta
  • Kontaktujte nás:
    0905 660 813
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • 4 ks
    za 23.60 €
Náplne a príslušenstvo pre elektronické cigarety

Elektronická cigareta eGo AIO Pro C ponúka oproti predchadzajúcim modelom možnosť samostatne vymeniteľného monočlánku. eGo AIO Pro C je kompatibilný s monočlánkami typu 18650, čo Vám zaručuje, že pri strate výkonu batérie už nemusíte menit celú cigaretu, ale stačí vymeniť iba samotný monočlánok.

Bez zmeny nezostal ani clearomizer, ktorý prevzal svoju funkčnosť a podobu hornej základne od obľubeného clearomizeru CUBIS Pro. Vylepšený a väčší prívod vzduchu ponúka systém poťahovania ústa-pľúca, ale aj priamo do pľúc.

Kapacita nádržky zdvojnásobila svoj objem na 4ml. Používa systém horného plnenia - po odskrutkovaní vrchnej časti, plníte liquid priamo do tela nádržky. Spolupracuje s atomizérmi rady BF.

eGo AIO Pro C je ALL in one elektronická cigareta, ktorá svojimi vlastnosťami uspokojí tak ako úplného začiatočníka, tak aj skúseného užívateľa, ktorý si chce vychutnať vaping bez akéhokoľvek nastavovania(výkon je nastavovaný automaticky v závislosti na zvolenom odpore atomizera).

Vrchná odnímateľná časť je zabezpečená detskou poistkou = ochrana pred nežiadúcim otvorením. Atomizer už nie je v spodnej časti, ako u ostatných clearomizerov, ale sa nachádza pod náustkom, kde je aj regulácia prívodu vzduchu. Clearomizer je podsvietený LED diódami. Pri zamknutej batérii dlhším stlačením spínača si môžete vybrať farbu podsvietenia clearomizera (červenú, žltú, zelenú, modrä, indigo, bielu a fialovú). Nabíjanie umožňuje micro USB vstup (e-cigaretu je možné používať aj počas nabíjania). 

Technické parametre:

Veľkosť: 141x22mm
Typ Batérie: Monočlánky typu 18650
Objem clearomizera: 4ml 
Nabíjanie: Micro USB vstup 
Funkcia Passtrough: Áno (možnosť používať počas nabíjania)
Regulácia prívodu vzduchu: na vrchnej časti 
Atomizery -  Rada BF - Clapton/RBA/SS316/
                    - Nový atomizer LVC Clapton – úprava prívodu liquidu k špirálke

Obsah balenia: 

1x eGo AIO Pro C
1x Atomizer BF SS316 0,5Ω
1x Atomizer BF SS316 0,6Ω 
1x Náustek 
1x Micro USB kabel

POZOR: Monočlánok typu 18650 nie je súčasťou balenia

Farebné prevedenie batérií: čierna, strieborná, biela, červená, modrá

 Máte otázky? Napíšte nám:
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.