• elektronicka-cigareta
 • Kontaktujte nás:
  0905 660 813
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • 4 ks
  za 23.60 €
Náplne a príslušenstvo pre elektronické cigarety

Joyetech eGo AIO predstavuje verziu D22 XL, o kterej sa dá povedať, že sa jedná o veľmi úspěšný upgrade tejto rady.

Prvou veľkou novinkou je navýšenie kapacity batérie na 2300mAh, ktorá vydrží nabitá aj silnému fajčiarovi po celý deň.

Bez povšimnutia nezostal ani clearomizer, ktorý prevzal funkčnosť a podobu hornej základne od obľúbeného clearomizera CUBIS Pro. Vylepšený a väčší prívod vzduchu ponúka systém poťahovania ústa-pľúca, ale aj priamo do pľúc.

Kapacita zabudovanej nádržky zdvojnásobila svoj objem na 4ml. Používá systém horného plnenia - po odskrutkovaní vrchnej časti, plníte liquid priamo do tela nádržky.

Spolupracuje s atomizérmi rady BF. eGo AIO D22 XL je ALL in ONE elektronická cigareta, ktorá svojími vlastnosťami uspokojí tak úplných začiatočníkov, ako aj skúsených užívateľov, ktorí si chcú vychutnať vaping bez akéhokoľvek nastavovania (výkon je nastavovaný automaticky v závislosti na zvolenom odpore atomizera). 

Vrchná odnímateľná časť obsahuje detskú poistku = ochrana pred nechceným otvorením.

Atomizer už nie je v spodnej časti, ako u ostatných clearomizerov, ale sa nachádza pod náustkom, kde je aj regulácia prívodu vzduchu. Clearomizer je podsvietený LED diódami.

Pri zamknutej batérii dlhším stlačením spínača si môžete vybrať farbu podsvietenia clearomizera (červenú, žltú, zelenú, modrú, indigo, buelu a fialovú). Nabíjanie umožňuje micro USB vstup (e-cigaretu je možné používať počas nabíjania). 

Táto elektronická cigareta nie je vhodná pre náplne obsahujúce nikotín!

Obsah balenia: 

 • 1x eGo AIO D22 XL batéria 2300mAh
 • 2x Atomizer BF SS316 0,6Ω 
 • 1x Náustok 
 • 1x Micro USB kabel

Farebné prevedenie batérií: čierna, strieborná, biela, orange, modrá, červená

 Máte otázky? Napíšte nám:
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.