• elektronicka-cigareta
  • Kontaktujte nás:
    0905 660 813
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
Náplne a príslušenstvo pre elektronické cigarety

Jednorazová e-cigareta JOYETECH VAAL Q BAR 17mg Peach Mango

Jednorazová e-cigareta JOYETECH  VAAL Q BAR 17mg Peach Mango
Jednorazová elektronická cigareta s liquidom SALT a príchuťou Peach Mango, bateriiou 400mAh a zabudovaným cartridge s objemom 2ml Vám poskytne až 500 potiahnutí.
ID produktu
1000376
6.90 €Cena

Je vhodná najmä pre tých, ktorí si chcú elektronickú cigaretu vyskúšať bez veľkých investícií. Je ideálnym riešením pre fajčiarov, ktorí potrebujú jednorazovo preklenúť pobyt v nefajčiarskom prostredí – v kancelárii, autobuse, lietadle, kine, reštaurácii a pod.

Keďže sa jedná o jednorazový výrobok, nevzťahujú sa na neho reklamačné podmienky. Liquidy SALT sa od bežných liquidov odlišujú tým, že majú nižšie PH a obsahujú stále viac obľúbenú a žiadanú nikotínovú soľ, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšej a kvalitnejšej vstrebateľnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidom.

V prírode sa táto soľ voľne vyskytuje v tabakových listoch.....vďaka tomu tieto liquidy obsahujú prirodzenú formu nikotínu, ktorý je pre telo lepšie vstrebateľný a neskresľuje chuť liquidu.

Veľkou výhodou je rýchlejší proces odparovania (nikotínová soľ sa odparuje pri nižších teplotách) a ďaleko lepšia vstrebateľnosť, vďaka ktorej je intenzita vapovania nižšia, takže spotreba týchto liquidov s nikotínovou soľou je nižšia, než u klasických liquidov na rovnakom zariadení.

Tiež sa tým predlžuje životnosť žhaviacich hláv a znižuje spotreba batérie. Tieto liquidy sú veľmi vhodné pre fajčiarov, ktorí prechádzajú z klasických cigariet na elektronické, kedy je nutné, aby nový e-fajčiar dostal do tela dostatočné množstvo nikotínu, bez akéhokoľvek dráždivého pocitu (škrabanie, kašľanie).

 Máte otázky? Napíšte nám:
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.